Євген Ковирзанов

Євген Ковирзанов

  • Дата народження: 28.10.1993
  • Місце народження: м. Київ

Біографія

Я народився 28-го жовтня 1993 р. в самому доброму з міст — Київ-місті.⠀
Моє знайомство з цим світом минало в декораціях тихого і квіткового Дніпровського району, що на лівому березі Дніпра.
Тут маленький Моцарт грав для мене свої перші симфонії, Гоголь розповідав страшні байки і водив гуляти на Невський.
До того ж щороку, протягом тринадцяти літ, мене відправляли на все літо на заслання під Канів.⠀
Там шевченківські пленери, теж, начебто, берег Дніпра, але зовсім інший. Там картопля по сезону, корови з сумними очима, босоногий натовп дітей на саморобних великах, зірки, які охоче падали заради наших дитячих бажань, стрибки через багаття і маленькі безнасінні яблучка — райські.
А потім я віришів осягнути акторське ремесло і ніяк не можу припинити ☺.

Освіта

- Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, акторський курс Народного артиста України М. М. Рушковського. Роки навчання: 2011 - 2016 рр.

Театральні роботи в інших театрах

Театральну практику веду не тільки в рідній Майстерні, а і в театрі на Подолі.

Свого часу грав в Одеському театрі юного глядача імені Юрія Олеші (у виставі театральної студії «Покликання» під назвою «У ритмі буґі. Стиляги»).

Іноді також підмінював Артема Ємцова у виставі за участю Ади Миколаївни Роговцевої і Ахтема Сеїтаблаєва «Варшавська мелодія-2» (грав роль диригента, яка була створена спеціально для Ігоря Миколайовича Славинського свого часу).

Виставою за участі акторів нашої Майстерні, і за моєї безпосередньої участі, відкривався театр Дмитра Ходаковського «МіжIIIКолон». Ми інсценізували і деякий час грали спектакль «Бранденбурзькі ворота» за єдиною п'єсою Ремарка «Остання зупинка».

Виставу, яку я буду любити завжди та грати з превеликим задоволенням — «Танець Делі», сучасного автора Івана Вирипаєва в театрі «Сузір'я». Чим більше грав, тим більше закохувався у свою роль, хоча через зайнятість мені довелося відмовитися від участі у цій виставі.

Участь у фестивалях

Знімав зі своїми друзями Антоном Сьоміним і Юрою Катинським короткометражні фестивальні фільми «Богомол», «Ровер», «Маніяк», що отримали певні нагороди.

Досвід у кіно чи медіа

За весь час перебування в Майстерні паралельно приймаю пропозиції щодо участі в зйомках і театральних проектах.
- Зіграв ролі в серіалах: «Метелики», «Світло та тінь маяка», «Той, хто дивиться в далечінь», «Дорога додому» та інших кінострічках.
- Брав участь у зйомках повнометражних фільмів «Черкаси» і «Моя бабуся Фані Каплан».